Розробка фірмового стилю

Фірмовий стиль - це основа іміджу компанії, її представленості в бізнес-світі, поваги партнерів і клієнтів. Наявність брендованих в корпоративному стилі приміщень, автомобілів, фірмового одягу, упаковки, канцелярського приладдя, веб-сайту, рекламної та презентаційної продукції говорить про підприємство, не як про фірми-одноденки, а як про солідну компанію. Студія Webhit в Вінниці пропонує розробку фірмового стилю, що включає підбір корпоративних кольорів, створення логотипу, дизайн фірмових елементів для натурального зображення на всіляких предметах, починаючи від корпоративного стилю в дизайні інтер'єру, закінчуючи оформленням фірмових бланків компанії і пакувальних пакетів.
Розробка фірмового стилю в єдиному дусі забезпечує авторитетність компанії в Україні і підвищує лояльність її аудиторії.

Що включає фірмовий стиль від Webhit:
  • назва і логотип, (часто об'єднані в фірмовий блок);
  • фірмові кольори, шрифт і графіка (складові макети друкованої продукції);
  • візитні картки і фірмові бланки, конверти і папки з фірмовою символікою.

Замовити розробку фірмового стилю можна у Вінниці і інших містах України. При цьому ми врахуємо всі побажання клієнтів, розробимо унікальні і оригінальні макети, які зможуть вигідно представити ваш бізнес і продукт на ринку.

Наша місія

Допомогти компаніям, організаціям, приватним підприємцям - створювати і підтримувати позитивний імідж в мережі інтернет за допомогою власного веб сайту з унікальним дизайном.

- Сайту, який працює ідеально 24 години на добу.

- Сайту, для якого не потрібно утримувати ІТ-відділ.

- Сайту, який приносить прибуток з моменту створення.

- Сайту, який після створення абсолютно незалежний!

Go to top