Розробка інтернет магазинів

Наша студія має величезний досвід в розробці якісних інтернет-магазинів, які відрізняються чудовим функціоналом та приємним дизайном. На такому сайті повноцінно представляється товарна лінійка продукції, характеристики товарів, викладаються фотографії та ціни. Все працює бездоганно, 24 години на добу. Вам залишається лише обробляти заявки

Детальніше...

Створення сайтів каталогів

Сайт каталог підходить для компаній з великим переліком товарів і послуг. Має зручну структуру, допомагає користувачам швидко отримати доступ до потрібної позиції, а продавцям реалізувати свій товар. Система управління сайтом зручна і проста в роботі, тому власник може самостійно і швидко поповнювати каталог новинками.

Детальніше...

Створення корпоративних сайтів

Обличчям компанії і частиною її іміджу є корпоративний сайт. Він вважається обов'язковим елементом корпоративного брендингу, описує діяльність і напрямки роботи, стандарти, продукцію компанії, розміщує новини та будь-яку іншу інформацію, яку необхідно донести до споживачів.

Детальніше...

Створення сайтів візиток

Візитка - презентаційний сайт, що складається з декількох електронних сторінок. Він надає основну інформацію про продукти і послуги компанії, її напрямках діяльності, контактних даних.

Детальніше...

Створення лендінг пейдж

Посадкова сторінка landing page - односторінковий сайт, який створюється під певну місію. Зазвичай це рекламна кампанія продукту, акція, запуск товару на ринок України або презентація окремої лінійки товарів.

Детальніше...

Наша місія

Допомогти компаніям, організаціям, приватним підприємцям - створювати і підтримувати позитивний імідж в мережі інтернет за допомогою власного веб сайту з унікальним дизайном.

- Сайту, який працює ідеально 24 години на добу.

- Сайту, для якого не потрібно утримувати ІТ-відділ.

- Сайту, який приносить прибуток з моменту створення.

- Сайту, який після створення абсолютно незалежний!

Go to top