Реєстрація доменів

Доменне ім'я - це унікальне позначення сайту, його адреса у всесвітній мережі, своєрідні ворота в онлайн-світ, без яких будь-який сайт представляв би собою незрозумілу звичайному користувачеві IP-адресу. Домен дозволяє персоналізувати веб-ресурс, зробити його впізнаваним.

Придумати унікальне ім'я для сайту - тільки частина завдання. Сьогодні в мережі зареєстровано майже півмільярда доменних імен, тому підібрати просту і звучну назву буде дуже непросто. Перш ніж використовувати придумане ім'я, його потрібно перевірити на зайнятість в різних зонах. Для цього потрібно працювати з реєстраторами доменних імен. Кожна компанія, що займається реєстрацією та обслуговуванням доменів, має свої переваги і недоліки, розібратися в яких непідготовленій людині буде складно.

Фахівці студії Webhit у Вінниці займаються реєстрацією та обслуговуванням доменів. Виконують оформлення, забезпечують конфіденційність, передають всі права на використання домену власнику сайту.

Послуга реєстрації домену від Webhit включає:
  • підбір правильної зони, яка за географічною складовою і тематикою буде максимально відповідати сайту;
  • реєстрація обраного імені;
  • розміщення домену на ns-серверах компанії партнера;
  • супровід в реєстрі;
  • продовження реєстрації домену на новий термін.

Наша місія

Допомогти компаніям, організаціям, приватним підприємцям - створювати і підтримувати позитивний імідж в мережі інтернет за допомогою власного веб сайту з унікальним дизайном.

- Сайту, який працює ідеально 24 години на добу.
- Сайту, для якого не потрібно утримувати ІТ-відділ.
- Сайту, який приносить прибуток з моменту створення.
- Сайту, який після створення абсолютно незалежний!
Хочу вільний сайт