Послуги хостингу

Послуга хостингу - це розміщення сайту в Інтернеті, інвестування в інтернет-нерухомість, придбання місця, де будуть зберігатися всі дані і файли, необхідні для належного функціонування сайту.

Квартиру для сайту ви не купуєте назавжди, а орендуєте у провайдера. Ідеальним рішенням буде вибір надійного провайдера на довгий термін, так як пошук нового хостера пов'язаний з передачею доменного імені і файлів.
IT студія Webhit в Вінниці візьме на себе турботи по наданню хостингу на партнерських майданчиках, розміщення сайту і виконання всіх пов'язаних з реєстрацією процедур.

Пропоновані провайдерами в Україні варіанти різні, тому клієнту буває складно визначитися, якому віддати перевагу. При виборі послуги хостингу потрібно орієнтуватися на три основних параметри: швидкість, безпека, підтримка.

Вимоги до хостингу ставляться виходячи з цілей сайту:

  • Для невеликого сайту-візитки цілком вистачить загального пакету. Веб-ресурс буде знаходитися загальному сервері з іншими сайтами. Це найпростіший тип хостингу з достатньою продуктивністю, можливостями адміністрування.
  • Якщо ви плануєте подальший розвиток сайту, вам варто віддати перевагу VPS хостингу. Віртуальний приватний сервер має більшу пропускну здатність, кращу продуктивність, приватне дисковий простір, більше функцій безпеки і можливостей для налаштування.
  • Для складних сайтів з великим трафіком краще орендувати виділений сервер. Це найшвидший і потужний хостинг. В пакеті послуг ви отримаєте: повний контроль над архітектурою сайту, системою безпеки, вибір операційної системи, виділений IP-адреса, можна створювати резервні копії даних і багато іншого.

Обираючи послугу хостингу для сайтів, що приносять прибуток, дуже важливо уважно оцінити всі запропоновані можливості. Технічні аспекти кожного пакета можуть ввести в оману новачків, тому ми готові допомогти вам у виборі кращого провайдера і оптимального пакету послуг.

 

Наша місія

Допомогти компаніям, організаціям, приватним підприємцям - створювати і підтримувати позитивний імідж в мережі інтернет за допомогою власного веб сайту з унікальним дизайном.

- Сайту, який працює ідеально 24 години на добу.
- Сайту, для якого не потрібно утримувати ІТ-відділ.
- Сайту, який приносить прибуток з моменту створення.
- Сайту, який після створення абсолютно незалежний!
Хочу вільний сайт