Створення корпоративних сайтів

Обличчям компанії і частиною її іміджу є корпоративний сайт. Він вважається обов'язковим елементом корпоративного брендингу, описує діяльність і напрямки роботи, стандарти, продукцію компанії, розміщує новини та будь-яку одному інформацію, яку необхідно донести до споживачів. Корпоративний сайт - єдине актуальне першоджерело, з якого будь-який потенційний або діючий клієнт, партнер, інвестор, контрагент і навіть конкурент може отримати відомості про компанію. Тому розробка корпоративного сайту - важливий процес. Корпоративний веб-сайт в Україні давно перестав бути просто засобом реклами, по ньому судять про імідж і репутацію компанії, її розвитку, і представленості на ринку. Ресурс допомагає виконувати основну мету функціонування - отримання прибутку, він забезпечує пошук постачальників і покупців, збір ділових контактів, замінює первинний офісний склад, і готує відвідувачів до активної взаємозв'язку.

Цей веб-ресурс уособлює корпоративний стиль компанії, її символіку. Залежно від виду діяльності пропонує можливості отримання онлайн послуг (онлайн-калькулятори для кредитів, поповнення рахунку для операторів зв'язку, скачування програмного забезпечення для IT компаній або прайсів для виробничих підприємств). Корпоративний сайт може розміщувати форми заявок продукції і зворотного зв'язку з клієнтами, забезпечувати наявність електронної пошти для співробітників. Чим вище складність завдань, поставлених перед корпоративним сайтом, тим більш відповідальна робота по його створенню.

Тому розробку корпоративного сайту краще довірити досвідченим співробітникам студії Webhit в Вінниці. Ми знаємо особливості функціонування та вимоги до стандартів корпоративного сайту, тому гарантуємо своїм клієнтам високу якість його виконання.

Наша місія

Допомогти компаніям, організаціям, приватним підприємцям - створювати і підтримувати позитивний імідж в мережі інтернет за допомогою власного веб сайту з унікальним дизайном.

- Сайту, який працює ідеально 24 години на добу.
- Сайту, для якого не потрібно утримувати ІТ-відділ.
- Сайту, який приносить прибуток з моменту створення.
- Сайту, який після створення абсолютно незалежний!
Хочу вільний сайт