Створення сайтів каталогів

Сайт каталог підходить для компаній з великим переліком товарів і послуг. Завдяки електронній формі він вдало розміщується в мережі, має зручну структуру, допомагає користувачам швидко отримати доступ до потрібної позиції, а продавцям реалізувати свій товар. Система управління сайтом зручна і проста в роботі, тому власник може самостійно і швидко поповнювати каталог новинками. Розробники Webhit у Вінниці подбають про створення красивого дизайну і якісного контенту для сайту каталогу, забезпечать його функціональність, наповнення базовим контентом, налаштують для коректного відображення у всіх браузерах і просування в основних пошукових системах України та світу. За функціоналом такий сайт схожий на інтернет-магазин, не має обмежень в кількості сторінок, підходить для розширення і доповнення контенту.

З додаткових налаштувань - статистика відвідувань, адаптивність до соцмереж, наявність графічних слайдеров, форма зворотного зв'язку з користувачем і онлайн-консультант, фотогалерея, захист від атак і спаму, а також ряд інших функцій, що забезпечують життєздатність сайту в Інтернеті. Наявність красивого і зручного сайту каталогу допоможе спростити бізнес-процеси, налагодити взаємозв'язок з клієнтами, підвищити швидкість роботи і прибутковість компанії.

Наша місія

Допомогти компаніям, організаціям, приватним підприємцям - створювати і підтримувати позитивний імідж в мережі інтернет за допомогою власного веб сайту з унікальним дизайном.

- Сайту, який працює ідеально 24 години на добу.
- Сайту, для якого не потрібно утримувати ІТ-відділ.
- Сайту, який приносить прибуток з моменту створення.
- Сайту, який після створення абсолютно незалежний!
Хочу вільний сайт