Створення сайтів візиток

Візитка - презентаційний сайт, що складається з декількох електронних сторінок. Він надає основну інформацію про продукти і послуги компанії, її напрямках діяльності, контактних даних. На такому сайті можна скачати прайс на товари, роботи чи послуги. Функціонал візитки зазвичай не передбачає електронних продажів, каталогу з товарами і розгорнутої структури сторінок.

Візитка від Webhit допоможе якісно представити компанію в інтернеті, заявити на ринку України про продукцію, замінити територіальний офіс і менеджерський склад, підготувати клієнтів і партнерів до спілкування. Ви можете самостійно вибрати дизайн сайту, визначити його стиль і структуру, формат текстового наповнення, продають елементи.

Всі розробки створюються під конкретних замовників, за індивідуальними конструкцій, без шаблонного підходу і помилок в технічній частині. Текстовий контент також розробляється індивідуально, передбачає максимальну унікальність, грамотність, структурованість, оптимізується за новітньою методикою LSI. Сайт візитку найчастіше вибирають невеликі компанії, підприємці, фахівці в сфері консалтингу, медицини, права. Навіть не дивлячись на візуальну лаконічність такого сайту, його створення краще довірити професіоналам. Це забезпечить гідне графічне представництво компанії в Інтернеті, можливість ефективного просування і пошукової розкрутки сайту, а також допоможе знайти нових клієнтів і підвищити діловий імідж.

Наша місія

Допомогти компаніям, організаціям, приватним підприємцям - створювати і підтримувати позитивний імідж в мережі інтернет за допомогою власного веб сайту з унікальним дизайном.

- Сайту, який працює ідеально 24 години на добу.
- Сайту, для якого не потрібно утримувати ІТ-відділ.
- Сайту, який приносить прибуток з моменту створення.
- Сайту, який після створення абсолютно незалежний!
Хочу вільний сайт