Наші послуги

Ми спеціалізуємось на наступних послугах:

Створення сайтів

Розробка якісних, красивих та надійних сайтів

Послуги дизайну

Розробка фірмового стилю і логотипу компанії

Просування сайтів

Запуск рекламних кампаній і оптимізація сайтів

Розробка сайтів під ключ

робимо інтернет-магазини, сайти каталоги, візитки, лендінги

0
Зроблених сайтів за весь час роботи
0
Проектів, в яких ми займались просуванням
0
Створених логотипів і знаків
0
Процент замовників з міста Вінниця

Чому нам довірять?

Існує декілька важливих переваг, чому варто замовити послуги дизайну, розробку або просування сайту саме у нас.

01
Хороше портфоліо

Напевно, перше на що звертають увагу при виборі розробника, це приклади зроблених робіт. Детальні з описом і реальними адресами зроблених сайтів. Ми пишаємося своїми роботами. Так як, незалежно від бюджету і термінів, в кожну з них вкладали частинку себе.
02
Реальні ціни

Дуже важливий фактор. Для більшості бажаючих замовити сайт - вирішальний. Наші ціни збалансовані і оптимальні, також ми підходимо індивідуально до кожного замовника і готові пропонувати рішення, виходячи із запланованого бюджету.
03
Рекомендації

Більше 60% замовників приходять до нас за рекомендацією друзів, знайомих з якими ми співпрацювали раніше. Ми вважаємо це непоганим показником, і сподіваємося що після співпраці з нами Ви також будете знати відповідь на питання "де краще замовити сайт"
04
Гарантії

На всі сайти зроблені нами і розміщені у нас на хостингу ми надаємо 1 рік гарантії. Ми дорожимо своєю репутацією, а це значить що ми докладемо максимум зусиль для легкого і приємного співробітництва з Вами.

Добавимо фарб! Студія дизайну Webhit

Ростемо разом з Вами!

Зроблено недавно

Нові проекти в нашому портфоліо

Як ми створюємо конкурентні сайти ®

Ми створимо сайт, який буде функціонувати повноцінно і якісно, незалежно від виду вашої діяльності і поставлених завдань.

  • Розробка дизайну, фірмового стилю і логотипу проводиться з урахуванням сучасних уподобань користувачів, виключає шаблонні варіанти і копії інших ресурсів.

  • Технічні параметри залежать від побажань клієнта, при цьому ми гарантуємо, що система зручна, надійна, має принцип відкритої архітектури.

  • Структура сторінок підбирається з урахуванням виду діяльності та логічного розміщення інформації, доступної користувачеві на інтуїтивному рівні.

  • Графіка включає пласкі елементи дизайну, великі і унікальні зображення, доступні кнопки активності користувачів і зворотного зв'язку.

  • Унікальний контент створюється професійними філологами з підбором семантичного ядра і оптимізацією текстів сайту під успішне просування в пошукових системах.

  • Для запуску в роботу надається реєстрація домену та послуги хостингу, оптимізація роботи ресурсу (швидкості роботи, адаптивності, seo).

  • Після запуску проводиться створення, налагодження та обслуговування Google реклами, а також надається періодична контент-підтримка сайту з наповненням актуальними статтями і новинами.

Замовити сайт у Вінниці, Україні:

Ми займаємося створенням сайтів у Вінниці і готові запропонувати вам найбільш підходящі варіанти при розробці сайту. Також ми готові взяти на себе технічну підтримку Вашого сайту, а також надати комплекс послуг з обслуговування і наповненню сайту.скую поддержку Вашего сайта, а также предоставить комплекс услуг по обслуживанию и наполнению вебсайта.
Якщо ви боїтеся, що ціна створення сайту висока і розглядаєте варіант безкоштовного шаблонного сайту - будьте готові до того, що він буде мати обмежений функціонал і низьку продуктивність, напханий чужий рекламою, стане погано індексуватися пошуковими системами. Витрати часу і зусиль не окупляться, а в цей час конкуренти підуть далеко вперед на своїх якісних і оптимізованих веб-сайтах.
У багатьох випадках простіше створити сайт з нуля, ніж шукати чужі помилки в коді. Час, витрачений на виправлення, може коштувати дорожче, ніж розробка сучасного і правильного ресурсу, що працює як швейцарський годинник. Доробки сайту, зміни дизайну можливі, тільки якщо він робився не дуже давно і на більш менш сучасній системі управління, з якою наша студія має досвід роботи. Рішення про доробки сайту приймається індивідуально
Для надання інформації про компанії і товари, послуги. Для підвищення іміджу компанії або організації. Для зручного зворотного зв'язку з клієнтами і підвищенням лояльності до компанії в цілому. Для розширення ринків збуту товарів і послуг.
Можна створити абсолютно новий і унікальний сучасний веб-сайт, максимально функціональний і ефективний в плані просування. Візитка, лендінг, інтернет-магазин або корпоративний сайт російською і українською мовами, створені досвідченими розробниками в Вінниці, замінять цілий офіс співробітників, розкажуть про Ваш бізнес і залучать клієнтів. Якісна представленість у всесвітній мережі - важливий елемент успіху.

Ми раді взяти Ваше замовлення

Наші клієнти

Ми пишаємося нашими клієнтами і знаємо що кожен з них залишився задоволений співпрацею зі студією дизайну WEBHIT.

Ми з задоволенням візьмемося за Ваше завдання, будь-то створення сайту або інтернет-магазину, розробка логотипу або фірмового стилю, рекламне просування або сео-оптимізація. Ми знаходимося в місті Вінниця та націлені в основному на наш ринок, тому можете не переживати за ціни на послуги, вони повністю збалансовані в співвідношенні з якістю виконуваної роботи. Ви можете бути впевнені в тому, що ми відповідальні, чесні і кваліфіковані - свідченням цього майже 10 років досвіду і найбільше портфоліо по Вінниці.
Звертайтеся - готові прийняти Ваше замовлення! З повагою, студія "Вебхіт"!